GB190914pn-10

Akcja „Gramy dla Nalepy” wpisała się już na stałe w program Rzeszów Breakout Days – festiwalu poświęconemu twórczości Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout. Co roku przy pomniku Nalepy gromadzą się tłumy z gitarami w ręku, by wspólnie odegrać przebój „Kiedy byłem małym chłopcem”.

W 2021 roku, podobnie jak w roku ubiegłym, dla Nalepy zagramy też w sieci. W tym celu przygotowaliśmy dla Was instrukcję grania. Mamy też gitarowe chwyty. Nagrajcie swój utwór i do 15 września wyślijcie przez serwis www.wetransfer.com na adres sindycka-rosol@estrada.rzeszow.pl. Wkrótce potem usłyszycie Wasze wykonanie na naszym profilu na FB.

Jak zagrać? – Posłuchajcie Roberta Lubery: https://www.youtube.com/watch?v=3ZYqqXUGlp4

INSTRUKCJA

CHWYTY 

*Przesłanie nagrania jest równoznaczne z przekazaniem Estradzie Rzeszowskiej praw do wykorzystania wizerunku polegającego na nagraniu obrazu i dźwięku, do celów promocyjnych, reportażowych i archiwalnych Estrady Rzeszowskiej  oraz ich rozpowszechnianie we wszelkich formach mediów elektronicznych, Internetu. Zgoda powyższa zostaje udzielona nieodwoływalnie, bezwarunkowo, bez ograniczenia terytorialnego i czasowego oraz ilości wykorzystania, przy użyciu wszelkich dostępnych technik i nośników materialnych.

18 września dla Nalepy zagramy też na żywo. Gitarzystów zapraszamy na ul. 3 Maja o godzinie 16.00.