CO NOWEGO

Koncert: Tribute to Nalepa

2 marca w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się wyjątkowy koncert upamiętniający frontmana zespołu Breakout – Tadeusza Nalepę. Jego twórczość wytyczyła nowy kierunek w muzyce, łamiąc przy tym narzucone w latach 70` ograniczenia estetyczne. Muzyka stworzonego przez Tadeusza zespołu Breakout od lat elektryzuje słuchaczy, a jego nazwa stała się marką rozpoznawalną w wielu krajach. Podczas koncertu usłyszymy popularne utwory […]

Zaproszenia na koncert „B.B. King Nalepa”

Zaproszenia na koncert „B.B. King Nalepa”, który odbędzie się 13 września o godz. 22.00 w Studiu Koncertowym im T. Nalepy w Polskim Radiu Rzeszów będą rozdawane od jutra na antenie Polskiego Radia Rzeszów.

Zaproszenia na koncert zespołu Czarny Pies

Bezpłatne zaproszenia na koncert formacji Czarny Pies (14 września, godz. 22.00, Hotel Bristol) będzie można odebrać w siedzibie Estrady Rzeszowskiej (ul. Jagiellońska 24) od jutra od godz. 12.00 do 17.00 oraz w kolejne dni robocze w godzinach 9.00-17.00, do wyczerpania puli biletów. Zaproszenia są ważne dla jednej osoby. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa zaproszenia.

zobacz wszystkie wpisy

MASZ PYTANIA? PISZ lub DZWOŃ

odpowiemy na wszystkie pytania
Telefon:+48 17 853 80 04

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości