18 września o godz. 22.00 w Sali Polskiej Hotelu Bristol zagra Ania Rusowicz. Usłyszymy m.in. utwory z najnowszej, długo wyczekiwanej płyty „Przebudzenie”. 

Bezpłatne wejściówki na koncert można pobrać na stronie estrada.rzeszow.pl/bilety/ 

Album „Przebudzenie” Artystka wyprodukowała sama, zainspirowana podróżami m.in. do Nowego Orleanu. Nagrała muzykę z zespołem na tzw. setkę i przy użyciu taśmy. Tym razem Ania wykorzystała instrumenty dęte, które nadały klimat bluesowo-funkowo-rockandrollowy, w niektórych momentach wręcz przypominający klimat Jamesa Browna czy Otisa Reddinga.

Zapraszamy zatem w bigbitowo-rockowo-funkową podróż, w którą chętnie wybierali się hipisi a dzisiaj ich idee są jak najbardziej aktualne.

***

Ania Rusowicz – polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK, kompozytorka, tekściarka, ale przede wszystkim osoba, która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60tych i 70tych w Polsce, nagrywając cztery płyty w stylu retro, z których dwie okryły się „złotem”. Koncerty, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego.