Wraz ze Stowarzyszeniem Podkarpacki Kolektyw zapraszamy fanów i sympatyków zespołu Breakout na spacer śladami Tadeusza Nalepy, który w dzieciństwie i wczesnej młodości mieszkał w Rzeszowie.
Spacer poprowadzi Agnieszka Skowron-Wilusz, autorka “Mapy śladami Breakoutu”, a rozpocznie się on o godz. 15.00 przy pomniku Tadeusza na ul. 3 Maja.

Mapa pokazuje, gdzie kształtowały się przyjaźnie i pomysły, które dały zaczątek muzycznej rewolucji. Tadeusz Nalepa sam powtarzał w wywiadach, że zawsze związany był ze swoim miastem. Dlatego pierwszy punkt na mapie pojawił się naturalnie – pomnik muzyka przy ul 3 Maja. A, że pewne rzeczy w mieście Nalepy po prostu się wie, to powoli krok po kroku kształtowała się trasa. Nieodzowną pomocą wykazał się brat artysty – Czesław Nalepa, który pieczołowicie konsultował każdy punkt spaceru.

Osoby zainteresowane udziałem w spacerze prosimy o zgłaszanie się mailowo na adres: sekretariat@estrada.rzeszow.pl lub poprzez wiadomość na Facebooku – liczba miejsc jest ograniczona.

Mapę można bezpłatnie otrzymać w Estradzie Rzeszowskiej.